پیام تبریک دکتر علی تاجرنیا رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکی ایران

پیام تبریک دکتر علی تاجرنیا رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکی ایران

پیشینیان ما برای هر سنتی که ایجاد کرده و پا داشته‌اند دلایل خود را داشته و همواره در نهاد هر نکوداشت درس‌هایی برای آیندگان به یادگار گذاشته اند.

 نوروز هنگامه شروعی دوباره است و البته این تغییر همواره همزاد و همراه با اعتدال بوده و خواهد بود

اکنون که طبیعت در آستانه شروعی مجدد شکوفایی است،  چه خوب که همه ما نیز در زندگی فردی و اجتماعی خود خانه تکانی کنیم و طرحی نو در اندازیم

در زندگی فردی تهی کردن دل از بدبینی ، بداندیشی،  بدگفتاری، زشت کرداری و کینه نسبت به همنوعان و نشاندن نهال خوش بینی، نیک اندیشی و خوش گفتاری، درست کرداری و مهربانی به جای آن و نیز در زندگی اجتماعی خالی کردن فکر و ذهن از رفتارهای غلط اجتماعی، ماندن در گذشته و لعنت فرستادن به تاریکی و جایگزین کردن آن با کارهای مدبرانه، برنامه‌ریزی های آینده نگر و روشن کردن شمع برای شناخت راه درست از جمله وظایف همه ماست

در انجمن دندانپزشکی ایران از بزرگان ما که بنیانگذار جامعه دندانپزشکی بوده‌اند تا مدیران فعلی همه به دنبال کاری نیک برای همکاران و باقی گذاشتن یادی از خود بوده و اگر امروز این تشکل ۵۶ ساله به نهادی قدرتمند تبدیل شده است مرهون این تلاش‌ها ست.

اکنون که بیش از نیمی از راه هیئت مدیره دوره بیست و نهم سپری شده است خوشبختانه توانسته ایم در مسیر درست گام برداریم هرچند پیمودن این راه  می‌توانست با شتاب بیشتری صورت پذیرد.

 

فعال نمودن کمیته‌ها و کارگروه‌های مختلف در انجمن، برندسازی مهمترین اتفاق دندانپزشکی کشور (اکسیدا)، ایجاد همدلی و همبستگی بیشتر بین انجمن‌های علمی دندانپزشکی، توجه به فعالیت‌های فرهنگی، تقویت شعب انجمن در سراسر کشور، تاثیرگذاری برنهادهای موثر جامعه پزشکی،  تعامل مناسب و موثر با سازمان های دولتی و عمومی و در نهایت تقویت دوستی و همدلی بین جامعه دندانپزشکی کشور از جمله دستاوردهای ما در این دوره بوده است

برای پیمودن ادامه این مسیر،  هم نیازمند راهنمایی بزرگان و همکاران اندیشمند خود از سراسر کشور هستیم و هم به انگیزه های مضاعف برای تحقق آنها احتیاج داریم.

 امید که در سال ۱۳۹۷ این مهم محقق شود. نوروز باستانی را به همه همکاران در سراسر کشور تبریک عرض نموده منتظر حضورتان در اکسیدا ۵۸ که امسال در آخر فروردین ماه برگزار می‌شود هستیم.

 

دکتر علی تاجرنیا

رییس هیات مدیره

انجمن دندان پزشکی ایران

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •