مطالب پیشنهادی
در حال حاضر چندین سایت اطلاع رسانی برای کنگرۀ اکسیدا 58 درنظر گرفته شده است!

در حال حاضر چندین سایت اطلاع رسانی برای کنگرۀ اکسیدا 58 درنظر گرفته شده است!

دکتر محسن امین سبحانی مسئول کمیتۀ IT کنگرۀ اکسیدا 58 به روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران اشاره داشتند: در حال حاضر به طرق مختلف اطلاعات رسانی کنگره صورت می گیرد.

دکتر محسن امین سبحانی مسئول کمیتۀ   IT  کنگرۀ اکسیدا 58 به روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران اشاره داشتند: در حال حاضر به طرق مختلف اطلاعات رسانی کنگره صورت می گیرد. از جمله از طریق سایت های انجمن و سایت کنگره و نیز کانال انجمن و کانال کنگره همچنین در فیسبوک تویتر و اینستاگرام نیز فعالیت های اطلاع رسانی کنگره صورت می گیرد. مسئول کمیته اطلاع رسانی انجمن دندان پزشکی ایران افزود: لازم است به اطلاع مخاطبان برسانم  ترتیبی اتخاذ شده است که اخبار انجمن و اخبار کنگره در دو سایت آورده شود. بنابراین همکاران می توانند عمدتا اخبار انجمن و تا حدی اخبار کنگره را از طریق سایت :  www.ida-dent.org پیگیری نمایند.     

همچنین  اخبار و اطلاعات  کنگره  58 و چه سایر کنگره ها در سال های آتی را از طریق سایت: www.excida.ir  پیگیری نمایند. همکاران محترم علاوه بر اخبار و اطلاعات کنگره می توانند ثبت نام خود را نیز از طریق همین سایت ها انجام دهند. 

دکتر امین سبحانی در ادامه افزود: علاوه بر این سایت ها که آدرس آنها ذکر شد کانال هایی نیز به منظور اطلاع رسانی در نظر گرفته شده است . از جمله کانال انجمن دندان پزشکی ایران که همکاران می توانند از طریق لینک زیر وارد کانال شده و خبرها را پیگیری نمایندhttps://t.me/idadent  البته کانال دیگری نیز به منظور اخبار اختصاصی کنگره و ثبت نام  به آدرس  excidair@ در نظر گرفته شده است.

این کانال به طور اختصاصی کلیۀ برنامه های علمی کنگره را ارائه می نماید که همکاران می توانند از طریق آن دریافت خبر نمایند.

ایشان در ادامه افزود:علاوه بر موارد فوق، برنامه های علمی و اخبار کنگره به طور مختصر از طریق پیامک نیز برای همکاران محترم ارسال می شود. در مجموع کانال ها و سایت هایی که عرض کردم تنها طرق معتبر دریافت اخبار و اطلاعات است و از همکاران عزیز خواهش می کنم تنها از طریق آدرس های فوق کسب خبر نمایند و به اخباری که از طرقی به غیر از موارد فوق انتشار می یابد توجه نداشته باشند، مگر اخباری که بار اول از طریق کانال یا سایت انجمن انتشار یافته باشد و سایر سایت ها یا کانال ها نقل قول نمایند.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •